תפריט
אירועים

שלישי בריא- הרשמה ל-5 מתוך 8 ההרצאות

לטופס הרישום/תשלום לחצו כאן

סדרת הרצאות על עקרונות התזונה הטבעית למניעת מחלות ודרכי התמודדות במצבי מחלה.
נושאי ההרצאות:
  • מהן מחלות? מבט אחר על מחלות – מהן מחלות האם הגורמים להן חיצוניות או פנימיות? מהו ריפוי מחלות. (תפיסת היהדות בעניין) שפעת, חום ומחלות חורף שונות. בהרצאה נתייחס לשאלה כיצד ניתן לתמוך באמצעות התזונה במערכת החיסונית.
  • סוכר- מותר או מיותר? לכולם ידוע שסוכר לא בריא אבל רבים אומרים אי אפשר אתו ואי אפשר בלעדיו. בהרצאה נתייחס ליחסינו המורכב אתו ונבחן את החלופות הקרובות.
  • החיטה הינה מצרך מרכזי בתזונת האדם. ממנו מכין האדם לחם, עוגות, פסטות שונות ועוד. עד כמה נכון לה להיות במרכז הבמה? בהרצאה לשאלת הגלוטן, מי צריך להימנע ומדוע? (לא רק חולי ציליאק!)  מהן החלופות השונות.
  • הפרעות קשב וריכוז - מולד או בחירה אולי נרכש? אומרים לנו שבעיות אלו נוירולוגיות ואין מה לעשות. האמנם? בהרצאה נתייחס לגישה ודרכי ההתמודדות על פי הרפואה הטבעית.
  • כאבי פרקים, אוסטיאופרוזיס ומחלות אחרות. בהרצאה נתייחס לגישה תזונתית למחלות אלו. נתייחס עקרונות המזון החומצי והבסיסי.
  • השמנת יתר – גורמים ודרכי פיתרון.
  • לאכול בשביל לחיות ולא לחיות בשביל לאכול. יש האוכלים ארוחה אחת ביום, יש המקפידים על שלש ארוחות ביום ויש שאין להם סדר קבוע. כיצד נכון לתכנן את הלו"ז התזונתי היומי
  • השפעת מתחים על בריאות הגוף. כלים להתמודדות עם מתחים.
 
המרצה מספר על עצמו:
אליהו שכטר עוסק בחינוך, מרצה במכללות, נטורופת ובעל קליניקה לרפואה טבעית כ 15 שנה. בקליניקה מטפל במגוון אתגרים פיזיים ורגשים, שבדרך כלל קשורים זה לזה.
מלווה אנשים בתהליכי ריפוי טבעיים, מרצה ומנחה להעלאת המודעות ולימוד של הריפוי הטבעי. 
אני מאמין שדרך הטיפול אנחנו יוצרים מודעות חדשה, ושינוי ההרגלים שלנו בהתאם.
במהלך השנים הרבות שבהם אני מטפל צברתי ידע וניסיון טיפולי. ידע זה מועבר גם במסגרת הרצאות וסדנאות לקהל הרחב.
לכל אחד מאיתנו יש כוחות ריפוי טבעיים הזמינים לנו וביכולתנו לעשות בהם שימוש יומי.
הידע שצברתי כולל:  תזונה טבעית, נטורופתיה, סו ג'וק - כלי טיפול של הרפואה הקוריאנית. אירידיולוגיה (אבחון דרך העין), טיפול בשח"ר – שחרור חסמים רגשיים, יצירה וחיזוק של המודעות - ד"ר באך - גילוי וחיזוק האני שבך, התמודדות עם הפרעות קשב.
powered by Art-up