תפריט
המדרשה לטיולים
ראשי > המדרשה לטיולים > מסלולים לדוגמה
תוכניות נוספות תחת המדרשה לטיולים


מסלולים לדוגמה

כתה מסלול שעות הטיול
א-ב פארק לכיש 08:30-16:30
  דיונה גדולה  
  *בני דרום  
א-ב ביתרונות רוחמה- מסלול פריחה 08:30-15:00
  פעילות פריחה  
א-ב *חורבת זעק 08:30-14:30
  יער להב  
  סדנת דגן/תירוש/יצהר  
א-ב נגב- 08:30-16:00
  *פעילות חקלאית באשל הנשיא  
  פארק אופקים \ נחל גרר  
א-ב בעקבות האבות- 08:30-14:30
  *סיור בבאר אברהם  
  *גן לאומי תל שבע/נחל גרר  
א-ב שמורת פורה 08:30-15:00
  פעילות סביבתית בחורשה  
  ופעילות פריחה  
א-ב יער יתיר  8:30-17:00
*סוסיא  הקדומה  
ג נגב- 08:30-17:00
פארק גולדה  
*גן לאומי עין עובדת  
*מצפה רביבים   
ג נגב - 08:30-16:00
נחל הבשור  
*מצפה גבולות  
ג ביתרונות רוחמה 08:30-16:00
חורבת רימון  
ג שפלה- 08:30-16:30
*גן לאומי בית גוברין  
חורבת מדרס / תל גודד  
ג תל עזקה 08:30-16:00
מצפה משואה-חורבת מדרס  
זחילה במחילות המסתור  
ד נגב- 08:30-17:30
חניון הרועה  
נחל חווארים  
*צריף בן גוריון / חאן מרחבעם  
ד נחל דימונה 08:30-16:00
פעילות O.D.T ביער בן גוריון-דימונה  
ד שמורת פורה 08:30-16:30
יער להב  
חורבת זעק  
ד נחל ממשית 08:30-15:30
*גן לאומי ממשית  
ד הרי ירושלים- 08:30-17:00
סטף שביל הבעל  
*מערת נטיפים  
ד מושבות ראשונות- 08:30-17:30
מזכרת בתיה  
אתר מקורות-מים לירושלים  
גבעות מרר (פריחה)  
*מכון איילון  
ד מאגר ונחל שקמה 08:30-16:00
אתר מקורות- שמחה  
ד חווארי מצדה 08:30-18:30
*סדנת מדבר עין בוקק / עין גדי- נחל דוד  
ד נחל הבשור 08:30-16:30
*שביל הסלט  
ג-ד יער יתיר 08:30-17:00
*סוסיא  הקדומה  
ה ירושלים- 08:30-19:30
כנסת(הסבר מבחוץ על המנורה)  
הר הרצל- סיור בהר  
*עיר דוד, נקבת השילוח  
הכותל המערבי  
ה תש"ח- תשכ"ז  
ה"קו העירוני"  
גבעת התחמושת  
*מרכז בגין  
סיור ברובע היהודי,  
הכותל המערבי.  
ה בדרך אל  העיר- 08:30-19:30
רכס שיירות  
*מרכז מנחם בגין  
סיור ברובע-  
כותל   
ה ירושלים והפרוזדור- 08:30-19:30
נחל חלילים  
עיינות תלם  
*עיר דוד  
כותל  
ה יער יתיר 08:30-17:00
מאגר יתיר  
*סוסיא הקדומה  
ה *מדבר יהודה- עין גדי 08:30-18:30
נחל ערוגות  
בית כנסת עתיק  
ה הר סדום 08:30-16:30
עין בוקק  
ה הרי ירושלים- 08:30-18:30
נחל נתיב  
חרבת חנות- עין תנור  
עין קובי (לפי ההספק)  
ו ירושלים- 08:30-20:00
הקו העירוני  
גבעת התחמושת, הר הצופים  
*עיר דוד  
כותל  
ו מעלה דרגות 08:30-17:00
*סוסיא  הקדומה  
ו נחל צפית 08:30-17:00
עין בוקק  
ו  תחנת הכח אשקלון 08:30-16:00
מאגר ונחל שקמה   
ו מישור החוף- 08:30-20:00
סיור ביפו/נווה צדק/ת"א הקטנה  
*מוזיאון ההגנה  
*נחל אלכסנדר/ מקורות הירקון  
ו  כרמל- 08:30-20:00
אנדרטת מג"ב  
רכס אצבע/נחל פיק-אורן/כלח-גלים  
*מחנה מעפילים-עתלית  
ו *מוזיאון העלייה הראשונה 08:30-20:00
סיור בזיכרון יעקב- גני הנדיב  
סיור בגני הנדיב  
*עין צור/פארק אלונה  
     
  כתה ו'- טיולים ליומיים  
ו יום א'-  08:30-20:30
תצפית הר ברקן  
נחל יצפור/העמק הנעלם  
*תל עמל- חומה ומגדל/גשר הישנה  
נחל הקיבוצים  
לינה: אנ"א מעין חרוד / בית שאן  
יום ב'-  
מצפה שלום/אופיר  
קרן גב  
*מג'רסה  
*שייט בכנרת  
קבר ר' מאיר/בית הקברות כנרת  
ו יום א':  08:30-20:30
חפציבה- תחנת כח חדרה  
סיור בגני הנדיב  
עין צור |(לפי ההספק)  
*פארק אלונה  
לינה: אנ"א מעין חרוד / בית שאן  
יום ב':   
תצפית הר ברקן  
נחל יצפור/העמק הנעלם  
*תל עמל-  חומה ומגדל  
נחל הקיבוצים  
 
 
powered by Art-up