תפריט
המדרשה לטיולים
ראשי > המדרשה לטיולים > חברים מטיילים
תוכניות נוספות תחת המדרשה לטיולים


חברים מטיילים

קבוצת "חברים מטיילים" המסיירת אחד לחודש במהלך כל השנה קמה ביוזמה קהילתית על מנת להגיש לציבור חובב הארץ טיולים איכותיים בהדרכה ערכית יחד עם חויה שרק היציאה אל מרחבי ארצנו יכולה לחולל. 
הטיולים מגוונים מאד ומתקיימים באזורים רבים. תמצאו בסיורינו טבע ירוק, מורשת, טעימות, אומנות, היסטוריה, מורשת קרב, פריחה, חויה חקלאית, טיולי מים ועוד. הסיורים אינם דורשים מאמץ פיזי משמעותי כך שהם מתאימים לכל הגילאים פרט לילדים. רוב חברי הקבוצה הינם גמאלים. הטיולים יוצאים מדימונה, עושים איסוף בבאר שבע ומשם נוסעים ליעד.
אנו מזמינים אותך ואת בני משפחתך להשתתף בקבוצת "חברים מטיילים" - קבוצה נחמדה ואיכותית עם אווירה מקסימה. תצרף חברים ותבוא איתם לטיול. צור קשר כעת!
משובים של מטיילים:
 
"ברצוני להודות לך ולבית מוריה על הטיול  שהיה היום למצפה יריחו ובקעת הירדן.
כמו כל הטיולים שהשתתפתי עד כה ממש נהננו  הן מהמקומות היפים והן מהסיפורים וההסברים , הן מהתנ"ך והן מההיסטוריה על המקום. ואחרונה חביבה המדריכה המדהימה שהשקיעה הרבה הרבה בהכנת החומר ומעבירה אותו בצורה טובה, מעניינת ומרתקת."  
------------------
"יישר כח על החוויות והכיף של כולנו בטעימות , ריחות, ומראה של ארץ אהובה.רגעים של עוד ועוד שלעולם ימשיכו לקרב אותנו ללכת בארץ היפה.
-------------------
"תודה על החוויות , הידע, האווירה. הטיולים היו מעניינים וההסברים מרתקים.יישר כח, העשרתם אותנו מאד מאד."
--------------------
"מצהיר אמונים והכרת הטוב למארגנים למדריך היקר שהדריך בטוב טעם ומתובל בחויות היסטוריות , גאוגרפיה ומשחק גם יחד - חן חן לכישורים ולכשרונות ויבורך על היחס האישי,החברי והחם.
--------------------

נוהל היציאה לטיול: כל הטיולים יוצאים בשעה 8:00 ממתנ"ס דימונה ולאחר מכן אוספים מטיילים בחניון של הספריה העירונית בבאר שבע (הקונסרבטוריון) בשעה 8:30 . יש להגיע לטיול אחרי ארוחת בוקר ולהביא ארוחת צהריים .
תשלום: יש לבצע את התשלום מראש. אתם מוזמנים לשלם בצורה הכי נוחה דרך האתר באמצעות לחיצה על הקישור "הקליקו להרשמה" למטה (בקרוב יתעדכן). האתר מאובטח, לכן אין מה לחשוש לזליגת מידע.
 
powered by Art-up