סוד הגרעין הישראלי

חדר בריחה

בסוף זה קורה.
האיום האיראני מתממש, משגרי הנפץ כבר כוילו וכעת מכוונים לעבר ישראל.
צוות המוסד עוקב בדאגה אחרי ההתפתחויות שכן, סוכן מוסד שהוכנס במאמצים עילאיים לתוך מתקן הגרעין עדיין שומר על קשר עם מפעיליו, אך בדקות האחרונות הודיע שהחליט לסגת מהמבצע, שכן אינו מוכן לסכן עצמו עבור בצע כסף בלבד.
בעוד 60 דקות יופעל המשגר ולא נותר דבר שניתן לעשות.
האמנם??
בידכם מידע על צוואה שהותיר אחריו סבו של הסוכן, ממובילי מרד גטו ורשה. צוואה זו תתיר את ספקות הסוכן, תוביל לנטרול הפצצות ובכך תמנע שואה שניה.
עליכם הוטל לאתר ולהביא אותה בזמן!

זמני פתיחה ומחירים

החדר פתוח בימים והשעות הבאים:
א' -ה': מ8:00 עד 23:00
יום ו': 08:00 עד 13:00
יום ש': 19:00 עד 23:00

מחירים:
2 משתתפים – 220 ש"ח
3 משתתפים – 285 ש"ח
4 משתתפים – 340 ש"ח
5 משתתפים – 400 ש"ח
6 משתתפים – 420 ש"ח

כיצד מזמינים?
פשוט מתקשרים לטלפון 053-522-3833
ניתן לשלם ישירות בטלפון: 08-6409760


סיפור הרקע שקראתם הוא תחילתו של משחק מציאות המבוסס על מודל ה-escape room, באמצעותו תעברו מסע בזמן לאורך ההיסטוריה.
למי שלא מכיר את המשחק- חדרי הבריחה הם טרנד שהולך וצובר תאוצה בעולם ובארץ. מדובר במשחק מציאות בו המשתתפים הופכים לדמויות בעלילה! הקבוצה נכנסת לחדר פיזי, ועליהם למצוא את המפתח החוצה באמצעות פתרון של חידות וקודים שמפוזרים ברחבי החדר בתוך שעה. חדר המילוט "סוד הגרעין הישראלי" הוא מיזם חברתי בו ההיגיון והחשיבה היצירתית אינם מספיקים עוד, וכדי לפתור חלק מהחידות תצטרכו לאתר אינפורמציה ב-google.

במודל הייחודי שהוקם תעברו מסע בזמן שכולל גם ידע על מדינת ישראל לאורך תקופות הזמן השונות, בעקבות מגילת העצמאות. מדובר בחוויה יוצאת דופן, תוך כדי משחק ובאמצעות טאבלטים וטכנולוגיות מתוחכמות.
מדובר בחוויה מאוד מיוחדת שמומלצת לגיבוש המשפחה/ החברים או בילוי זוגי- נוער בוגר, צעירים ומשפחות. זאת דרך נהדרת להכיר יותר טוב וללמוד יחד, תוך כדי משחק, על הדרך שעברנו מההבטחה לאברהם אבינו על הארץ ועד היום. המתחם ממוקם במרכז מוריה למשפחה שבשכונה ד'.
החדר מתאים לגילאי 16+ או למשפחות שבהן ילדים בגילאים 5 ומעלה בליווי מבוגר.

זהו החדר היחיד בארץ שמשלב לימוד וידע הנרכשים תוך כדי החוויה. אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהנות מפעילות איכותית, ערכית ומהנה!

* החדר נגיש לנכים
* החדר שומר שבת
* כל ההכנסות חוזרות לקהילה באמצעות פרויקטים שמפעילה העמותה