תפריט
קהילה ומשפחה
ראשי > קהילה ומשפחה > טיולי משפחות
תוכניות נוספות תחת קהילה ומשפחה


טיולי משפחות

טיולי משפחות:
טיולים קלילים שמתאימים למגדול ועד קטן.
 
 
חנוכה- מכבים או נָבַּטִים ? נפתח את היום בפארק גולדה ומשם נצא  לנחל ניצנה. המסלול לא ארוך, בדרגת קושי בינונית. סיור חוויתי ומרתק בעקבות שני עמים שאחד נעלם והשני קם. לקינוח נבקר במטע זיתים "ניצני פעמונית", נראה את תהליך המסיק והפקת השמן בבית הבד ונזכה לטעימות בחנות המפעל.
בין השעות- 8:00-16:30
מחיר לאדם- 30 ש"ח
 
 בית כנסת העתיק בעין גדי ונחל דוד : בואו איתנו לחגוג חרות מעבדות הבית, במדבר יהודה בעקבות עם ישראל ודוד מלך ישראל בעין גדי.
בין השעות - 8:30-17:00
מחיר למבוגר- 85 ₪
מחיר לילד – 65 ₪
מחיר לגמלאי- 65 ₪
 
 חוהמ"פ - מצפה גבולות , חבל שלום/חורשת רעים: בפסח הזה אנו יוצאים   מגלות הנפש עם החלוצים בנגב! נבקר בראשון המצפים בנגב ונצלול לתוך סיפור מרתק וגדוש של גבורה, מסירות נפש, ציונות ואהבת ארץ ישראל.
בין השעות - 9:30-17:00
מחיר לאדם- 85 ₪
 
חבל יתיר, קטיף דובדבנים: חוויה צבעונית סוחפת חושים בחבל ארץ מיוחד במינו – ספר המדבר. נקשיב לסיפור המרתק המסתתר מאחוריו. נראה את המדבר בפריחתו ואפילו נטעם אותו. שני תאריכים לבחירה:
מחיר לסיור אחד- 90 ₪
 
סיור לאורו של ירח מלא, נפסע בנחל החולי הקסום המסתתר לו בין עיר לחוף, נגלה את העולם החבוי בטבע בלילה ואת העולם המואר שחבוי בתוכנו.
בין השעות- 19:000-01:00
מחיר לאדם- 60 ש"ח
 
 סיור ירח מלא- חוארי מצדה: מתחת למבצר המצדה המפורסם ולאורו של ירח נצעד אל תוך המדבר בנחל חוארי מצדה , לשמוע איך הפכה הסערה "לקול דממה דקה", את הסיור נחתום בקומזיץ אל תוך הלילה.
בין השעות- 18:000-01:30
מחיר לאדם – 60 ₪
powered by Art-up